Edukacja

Akademia nauki w Olsztynie – opinie o placówce

Znana i ceniona Akademia w Olsztynie to niepubliczna placówka oświatowa, działająca z bardzo dobrym skutkiem od 2003 roku.  Akademia prowadzi zajęcia poprawiające jakość uczenia się dzieci i działa w tym mieście pod nadzorem Kuratorium Oświaty. Wszystkie zajęcia prowadzone są w dobrze wyposażonych salach szkoleniowych, z odpowiednimi, wyszkolonymi trenerami i z wysoką obsługą jakości.

Propozycje Akademii nauki

Akademia prowadzi zajęcia dla dzieci, pokazy dla szkół, ale i kursy dla dorosłych. Zajęcia dla najmłodszych to zupełnie bezstresowa nauka przez zabawę,  Znakomicie wprowadzamy dzieci w świat liter i czytania poprzez różne gry i zabawy edukacyjne. Dużą popularnością cieszą się też kursy dla młodzieży.  To ciekawe i praktyczne warsztaty dla licealistów i nietuzinkowe zajęcia dla uczniów szkół średnich. Prowadzimy również atrakcyjne zajęcia dla dorosłych. Są to praktyczne techniki skutecznego zapamietania, koncentracji umysłu, kursy szybkiego czytania. Kursy pomagają lepiej wykorzystywać  posiadaną wiedzę, umiejętności, ale i skutecznie zdobywać, opracowywać i magazynować potrzebne informacje.

Akademia nauki – opinie

Nasza Akademia stale się rozwija, jest przyjazna dzieciom, wszystkim naszym kursantom, prowadzi zajęcia w sposób niebanalny i co najważniejsze skuteczny. Świadczą o tym liczne opinie naszych byłych i obecnych kursantów. Akademia nauki opinie i cały zakres kursów, dostępny jest na naszej stronie internetowej https://www.efektywna-nauka.pl/k/onas/opinie-o-akademii, gdzie mogą Państwo zapoznać się ze wszystkimi propozycjami, danymi kontaktowymi i aktualnościami.

Opinie o nas

Akademia nauki opinie dokładnie określają nasze dotychczasowe działania, pracę i osobisty rozwój naszych kursantów. Organizujemy np.obozy, gdzie według opinii uczestników są one przyjazne, kreatywne, prowadzone z doświadczoną kadrą i świetnymi opiekunami, z wieloma atrakcyjnymi zajęciami. Nasze pokazy naukowe również w opinii uczestników i ich rodziców stoją na bardzo wysokim poziomie. Dzieciakom bardzo się podobają, a trudniejsze tematy są świetnie omawiane do możliwości przedszkolaków. Akademia nauki opinie to też pochlebne relacje z zajęć lepszej koncentracji, pamięci i szybkiego czytania. Rodzice  wskazują na rozwój i ważne inne aspekty życia ich dzieci. Mówią o tym, że np. ich dziecko bardzo się otworzyło na otoczenie rówieśników, na różne nowości i na rzeczy, których do tej pory nie lubiło. Gry planszowe, gry zespołowe nie stanowią już dla nich żadnego problemu, co ciekawe są teraz fajną zabawą.

Pokazy dla szkół

Akademia w Olsztynie oferuje również świetne i ciekawe zajęcia robotyki LEGO dzieciom w różnych placówkach edukacyjnych. Prowadzimy też projekty unijne np: z szybkiego czytania ze zrozumieniem, z matematyki. Prowadzimy eksperymenty w formie zabawy z różnych dziedzin przyrodniczych, chemicznych i geograficznych. Projekty unijne, zajęcia dla uczniów i nauczycieli niezmiennie cieszą się dużą popularnością.

Akademia nauki opinie i w tym zakresie są jak najlepsze, a jest to nie tylko dobra ocena naszej działalności, ale i potwierdzenie słusznego wyboru założenia Akademii w 2003 roku.